Процесор Intel Core i5 Coffee Lake i5-8600 BOX (BX80684I58600)
Відео 6Фото 2 | Очікується у продажу 3 980 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 1151 v2; Кількість ядер (cores): 6; Кількість потоків (threads): 6; Частота (ГГц): 3.1; Модель IGP: UHD Graphics 630; Підтримка PCI Express: 3.0; |
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8600 BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
1 0 2 3 |
Норм камінь на 6 швидких ядер для ігор якщо є гроші. Комусь розгін до 5 мало) ~ Камені горять. І не чув, що відновлюють. Купував до виходу 9 серії. Подейкують що краще кристал ніж 9 серія. О 9-й відбраковування з 8 серії. Коли помре скажу starpom: користуюся Intel i5-8600K BOX більше року |
Шість потоків, одна швидкість
На відміну від Core i3 покоління Coffee Lake, які є, по суті, ребрендінгом Core i5 покоління Kaby Lake, «кавові ай-п'яті» є абсолютно новими процесорами. Вони шестиядерні, що для Intel в новинку, не підтримують багатопотоковість, за вартістю порівнянні з Ryzen 5 2600/2600Х, однак відсутність підтримки Hyper-Threading йде швидше в плюс. Це дає їм змогу самостійно брати частоти більш високі, ніж у конкурента, а саме — 4,3 ГГц в бусті при скромних 3,1 ГГц за стандартом.
Скромно і зі смаком
У процесора є 9 МБ смарт-кешу L3 і підтримка DDR4 2666 МГц. Скромний TPD в 65 Вт дає змогу без проблем працювати навіть на не примітному комплектному кулері. У процесор також вбудоване відеоядро Intel UHD Graphics 630, що працює на частотах аж до 1,15 ГГц.
На відміну від старшого брата, i5-8600 має заблокований множник, тому до процесора ідеальною парою буде один зі свіжопредставлених чипсетів LGA1151v2 — H370, B360 або H310. Хоч потоків у процесора всього шість, висока частота забезпечить вам відмінний FPS в будь-яких іграх за цілком прийнятну ціну.
Модификації Intel Core i5 Coffee Lake
Ціни на Intel Core i5 Coffee Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8400 OEM | від 4 534 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8400T OEM | від 3 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8500 BOX | від 8 857 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8500 OEM | від 5 067 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8600 OEM | від 6 651 грн. | 1 пропозиція |