Духова шафа Minola EOD 675 BL
Фото 10 |
Minola EOD 675 BL |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola EOD 675 BL
Усі ціни 10 →Minola EOD 675 BL | 9 989 грн. |
Духова електрична шафа Minola EOD 675 BL | 9 989 грн. |
Духова шафа електрична Minola Eod 675 Bl | 9 989 грн. |
Духовой шкаф электрический Minola Eod 675 Bl | 9 989 грн. |
Духовой шкаф Minola EOD 675 BL | 9 490 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Minola EOD 675 BL
Ціни на Minola EOD 675 BL |
---|---|---|---|---|
Minola EOD 675 WH | від 9 999 грн. | 12 пропозицій | ||
Minola EOD 675 Dove Gray | від 9 490 грн. | 8 пропозицій | ||
Minola EOD 675 BL | від 9 490 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →