Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Морозильні камери   /   Interlux

Морозильний лар Interlux IL-0255CF 255 л

Фото - Морозильна камера Interlux IL-0255CF 255 л
Фото 39
Interlux IL-0255CF
Колір
Тип
морозильна скриня
Загальний об'єм
255 л
Підвісних кошиків
1 шт.
Мінімальна температура
-18 °C
Час збереження холоду
36 год
Потужність заморожування
14 кг/добу
Швидке заморожування
Прихована дверна ручка
Керування
поворотне зовнішнє
Клас енергоспоживання
A+
Споживання енергії в рік
235 кВт*год
Кліматичний клас
SN, N, ST (+10...+38 °С)
Рівень шуму
42 дБ
Габарити (ВхШхГ)
84.5x95.4x61.6 см
Вага
32 кг
Країна виробництва
Китай
Офіційний сайт
interlux.ua
Дата додавання на E-Katalog
січень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interlux 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interlux.

Купити Interlux IL-0255CF 255 л

Усі ціни 26 →

Морозильна камера Interlux IL-0255CF

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
9 499 грн.

Морозильний скринь Interlux il-0255cf

Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
9 295 грн.

Морозильна скриня INTERLUX IL-0255CF

Колір - білий;Виробник - INTERLUX;Висота - до 90 см;Глибина - до 56 см;Об `єм - 201-300;Тип управління - механічне;Ширина - б... щеільше 91 см;Дисплей - ні;Додатково - заморожування до -18 градусів;Гарантія та сервісне обслуговування - 3 роки;Потужність заморожування на добу - 14;Габарити (В х Ш х Г) - 845х954х616;Клас споживання електроенергії - А+;Кліматичний клас - SN-ST;Збереження температури при вимкненні електроенергії - 36;Рівень шуму - 42;Загальний об'єм - 255;Система охолодження - статична;Клас енергоспоживання - A+ (F новий стандарт);Тип компресора - звичайний ;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
9 129 грн.

INTERLUX IL-0255CF

Клас енергоспоживання/A+|Габарити упаковки (ВхШхГ)/Нет|Габарити (ВхШхГ)/84,5 x 95,4 x 61,6 см |Перенавішування дверей/Немає|Л... щеьодогенератор/Ні|Дверні ручки/Горизонтальні зовнішні|Кліматичний клас/SN-N-ST|Захист від стрибків напруги/Ні|Система охолодження морозильної камери/Статична|Захист від дітей/Немає|Температура в морозильній камері/До -18 °C|Вага/Нет|Функція ''Швидка заморозка"/Є|Країна
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 799 грн.

Морозильна скриня INTERLUX IL-0255CF

Bitovoy.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
9 236 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Interlux IL-0255CF 255 л

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Interlux IL-0255CF

Ціни на Interlux IL-0255CF
Interlux IL-0150CF 150 лвід 6 215 грн.21 пропозиція
Interlux IL-0200CF 200 лвід 7 499 грн.25 пропозицій
Interlux IL-0255CF 255 лвід 8 963 грн.27 пропозицій
Interlux IL-0300CF 300 лвід 10 576 грн.21 пропозиція

Золота середина

Ця модель морозильного скриньки є збалансованим рішенням: оптимальна місткість, доступна ціна і хороші експлуатаційні характеристики. Обсяг скрині становить 255 літрів, що задовольнить потреби сім'ї з 3-4 осіб, не займаючи при цьому багато місця - його розміри 84.5х95.4х61.6 см відмінно підходять для розміщення в квартирі чи будинку. Дизайн пристрою виконаний у класичному білому кольорі, що дозволяє йому гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр, а його функціонал включає все необхідне для надійної та ефективної роботи.

Безперебійна робота

Просторий внутрішній простір цієї моделі доповнений одним підвісним кошиком для зручного розміщення дрібних продуктів. На відміну від металевих, кошик виконаний із пластику, що може бути менш міцним, але все ж таки функціонально. Управління скринькою гранично просте: поворотний регулятор дозволяє вибрати потрібний температурний режим, з максимальним значенням -18 °C, адаптуючи заморожування під кількість і тип продуктів.

Пристрій забезпечує швидке заморожування до 14 кг продуктів на добу, що сприяє збереженню їх свіжості та поживних властивостей. Навіть при відключенні електрики морозильник зберігає низьку температуру до 36 годин, що запобігає псуванню вмісту. Модель працює тихо (42 дБ), не порушуючи комфорт у приміщенні навіть уночі, та економно витрачає енергію (клас А+), споживаючи в середньому 0.643 кВт*год на день та близько 235 кВт*год на рік, що знижує витрати на електроенергію.