Дриль Intertool DT-0111
Фото 6 |
Intertool DT-0111 600 Вт750 Вт |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool DT-0111
Усі ціни 15 →Intertool Intertool DT-0111 129262 | 1 046 грн. |
Дрель ударная Intertool DT-0111 | 974 грн. |
Дриль ударний Intertool DT-0111 | 1 034 грн. |
Дриль ударна Intertool DT-0111 | 989 грн. |
Дрель ударная 750Вт, 0-3000 об/мин, 1.5-13мм реверс INTERTOOL DT-0111 | 1 149 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Intertool DT-0111
Ціни на Intertool DT-0111 |
---|---|---|---|---|
Intertool DT-0109 | від 790 грн. | 15 пропозицій | ||
Intertool DT-0111 | від 888 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →