Шурупокрут Intertool PT-0910
Відео 2 |
Intertool PT-0910 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool PT-0910
Шурупокрут пневматичний INTERTOOL PT-0910 | 1 699 грн. |
Intertool Шуруповерт пневматический Intertool (PT-0910) | 1 479 грн. |
Шуруповерт пневматичний INTERTOOL PT-0910 | 1 699 грн. |
Шуруповерт пневматичний INTERTOOL PT-0910 | 1 697 грн. |
Шуруповерт пневматичний Intertool 6 мм (PT-0910) | 1 710 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →