Струбцина Intertool HT-6034 65 мм, довжина 145 мм
Фото 4 |
Intertool HT-6034 65 мм, довжина 145 мм75 мм, довжина 170 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-6034 65 мм, довжина 145 мм
Струбцина пружинна, max затиск 68 мм INTERTOOL HT-6034 | 45 грн. |
Струбцина пружинна, max затискач 68 мм INTERTOOL HT-6034 (83307) | 55 грн. |
Струбцина пружинна, max затискач 68 мм INTERTOOL HT-6034 | 61 грн. |
Модификації Intertool HT-6034
Ціни на Intertool HT-6034 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-6034 65 мм, довжина 145 мм | від 45 грн. | 3 пропозиції | ||
Intertool HT-6035 75 мм, довжина 170 мм | від 55 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →