Біти / торцеві голівки Intertool VT-1026
Відео 2Фото 5 |
Intertool VT-1026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool VT-1026
Усі ціни 18 →Intertool Intertool VT-1026 | 439 грн. |
Отвертка реверсионная с комплектом насадок 26ед VT-1026 Intertool | 439 грн. |
Intertool Отвертка Intertool реверсионная с комплектом насадок 26шт (VT-10 | 432 грн. |
Викрутка реверсионная Intertool з комплектом насадок 26 предметів (VT-1026 | 439 грн. |
Викрутка реверсивна з комплектом насадок 26 од. INTERTOOL VT-1026 | 439 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →