Надувний басейн Intex 57434
Intex 57434 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 57434
Дитячий надувний басейн Intex 57434 Жирафа Spray Pool (208х165х122 см) | 950 грн. |
Дитячий надувний басейн із фонтаном Intex 57434 "Жираф", овальний, розмір | 1 199 грн. |
Дитячий надувний басейн Intex 57434 Жираф-Жирафа Spray Pool (208х165х122 с | 972 грн. |
Дитячий надувний басейн Intex 57434 Жираф (208x165x122 см) Жовтий | 918 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →