Надувний басейн Intex 58484
Intex 58484
Колір
Форма
прямокутна Об'єм
1092 л Матеріал
вініл Розміри
305х183х56 см Висота бортів
56 см Вага
8.5 кг Дата додавання на E-Katalog
квітень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Дитячий басейн Intex 58484, 305*183*56 см Stls.store З нами більше 10-ти років (Київ)
Поскаржитись
1 714 грн.
Дитячий надувний басейн Intex 58484-1 прямокутний, 305 х 183 х 56 см, з кульками 10 шт Pool.ua З нами 7 років (Ужгород)
Поскаржитись
1 604 грн.
Басейн Intex 58484 NP (2) розміром 305х183х56см, об'єм: 1020л, вага: 7,3 кг, від 6 років Маркетплейс: MAUDAU
Manka
З нами 2 роки (Київ)
Поскаржитись
2 200 грн.
Intex Басейн Intex 58484 305х183х56см 1020л MTA.ua З нами 8 років (Київ)
Поскаржитись
1 799 грн.
Надувний дитячий басейн Intex 58484 вініловий 305 х 183 х 56 см з насосом підстилкою тентом і кульками Синій (21-9-58484-3) Маркетплейс: Rozetka.ua
PrimeBazaar
З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
3 138 грн.
Динаміка цін на Intex 58484