Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 28158

Фото - Надувний басейн Intex 28158
Intex 28158
Колір
Форма
кругла
Об'єм
9800 л
Фільтр
картриджний
Продуктивність
2006 л/год
Матеріал
ПВХ
Розміри
457x457x84 см
Висота бортів
84 см
Вага
21.1 кг
Дата додавання на E-Katalog
липень 2016
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найдешевші варіанти (без комплектації), і варіанти з потужним насосом, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 28158

Усі ціни 12 →

Басейн наливний Intex 28158 з фільтр-насосом

Басейн надувний 28158 Easy Set найпростіші в зведенні басейни, вся установка яких займає 10 хвилин, після чого ви можете нали... щети воду і приступати до водних процедур на свіжому повітрі. Завдяки своїй простоті і доступності, басейн 28158 Easy Set вибирають багато сімей для заміських будинків і дачних ділянок. Вони прекрасно підходять як для дітей, так і для дорослих. Для зведення басейну не
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
5 300 грн.

Надувний басейн Intex 28158, 457 х 84 см (басейн, фільтр 2 006 л/ч)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
5 299 грн.

Басейн наливний Intex Easy Set круглий, 457х84 см (28158)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 999 грн.

Надувний басейн Intex 28158-4в1, 457 х 84 см (басейн, підстилка, насос, тент)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
5 977 грн.

Басейн надувний Intex 28158, круглий, 9792 літри, 457 х 84 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vioshop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 950 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Intex 28158