Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 57470

Фото - Надувний басейн Intex 57470
Відео 3Фото 7
Intex 57470
Колір
Форма
квадратна
Об'єм
280 л
Додатково
навіс
Матеріал
вініл
Розміри
157х157х122 см
Висота бортів
24 см
Вага
5 кг
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 57470

Усі ціни 45 →

Басейн Intex дитячий надувний з навісом 157х157х122 см (57470)

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 553 грн.

Дитячий надувний басейн Intex 57470 «Акваріум» зі знімним навісом, бузковий, 157 х 157 х 122 (24) см

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
1 245 грн.

Надувний дитячий басейн Intex Акваріум вініловий 157 х 157 х 122 см зі знімним навісом Фіолетовий (21-9-57470 фіолетовий)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimeBazaar З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 829 грн.

Дитячий надувний басейн Intex 57470-2 «Океан» зі знімним навісом, бузковий, 157 х 157 х 122 (24) см, з кульками 10 шт, підст

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
1 624 грн.

Дитячий надувний басейн Intex 57470-1 «Океан» зі знімним навісом, бузковий, 157 х 157 х 122 (24) см, з кульками 10 шт

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
1 324 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 57470

Якісний товар. Брав за підсумковою ціною за 1640 рік
9 червня 2019
Товста гума. Без запаху. Простий в експлуатації. Дах знімний, зручний, липучки прошиті, надійні.
Не знайшов
щойно купив(ла) Intex 57470  рекомендую купити обов'язково
Додати відгук
anonim
8 серпня 2020, 16:59
Запитання про Intex 57470
Глибина басейну?
Потрібна глибина не менше 1 метра
anonim
29 березня 2018, 23:26
Запитання про Intex 57470
Яка внутрішня глибина. Яке дно і яке злив води
Відеоогляди