Надувний басейн Intex 57444
Відео 2Фото 2 |
Intex 57444 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 57444
Усі ціни 44 →Игровой центр Intex (57444) | 1 634 грн. |
Надувний ігровий центр Intex 57444 «Динозаври», 249 х 191 х 109 см, з гірк | 1 689 грн. |
Дитячий надувний центр басейн Динозаври (57444) | 1 955 грн. |
Intex 57444 | 2 299 грн. |
Надувний ігровий центр з гіркою Intex Динозаврик (57444) | 1 925 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →