Надувний басейн Intex 57147
Відео 1Фото 7 |
Intex 57147 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 57147
Усі ціни 19 →Детский надувной игровой центр Intex Активный спорт 470 л (57147) | 2 522 грн. |
Ігровий надувний водний центр 3в1 Intex 57147 | 2 635 грн. |
Дитячий надувний ігровий водний центр з м'ячем і воротами Intex 325х267х10 | 2 924 грн. |
Дитячий надувний ігровий центр Intex Спортмайданчик зі спорт аксесуарами 3 | 2 714 грн. |
Дитячий ігровий центр Intex "футбол" 57147 | 3 080 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →