Надувний басейн Intex 57163
Фото 4 |
Intex 57163 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 57163
Усі ціни 6 →Надувний ігровий центр Intex «Діно» (57163) | 2 582 грн. |
Дитячий надувний центр з гіркою щасливий динозавр (Intex 57163) 196 x 170 | 1 890 грн. |
Дитячий надувний ігровий центр із гіркою Intex 57163 (196 x 170 x 107 см) | 1 402 грн. |
Ігровий центр надувний Intex 57163 150 л | 1 863 грн. |
Надувний ігровий центр «Щасливий Діно» Intex 57163 Intex (57163) | 2 919 грн. |
Надувний ігровий центр Intex 57163 Діно 196 x 170 x 107 см, з гіркою | 1 723 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →