Надувний басейн Intex 58924
Фото 4 |
Intex 58924 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найдешевші варіанти (без комплектації), і варіанти з потужним насосом, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58924
Усі ціни 51 →Басейн Intex з надувними бортами (58924) 58924 | 309 грн. |
Дитячий надувний басейн Intex 58924 «Райдуга», 86 х 25 см | 189 грн. |
Intex Детский надувной бассейн 58924 с шариками 86х25 см цветной (lbk-5892 | 319 грн. |
Басейн надувний 58924 "Фарбовий" вініл, рем комплект, 86*25см | 269 грн. |
Дитячий басейн Intex (Intex 58924) | 279 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →