Надувний басейн Intex 56441
Відео 2Фото 3 |
Intex 56441 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 56441
Усі ціни 75 →Дитячий надувний басейн Intex 56441 «Райдуга», 168 х 46 см | 595 грн. |
Дитячий надувний круглий басейн Палаючий захід Intex 56441 (168 x 41 см) | 800 грн. |
Intex 56441 | 899 грн. |
Басейн Intex 168x46 см (56441) | 899 грн. |
Дитячий надувний басейн Intex 56441-1 «Райдуга», 168 х 46 см, з кульками 1 | 674 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →