Надувний басейн Intex 56490
Фото 3 |
Intex 56490 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 56490
Усі ціни 58 →Детский надувной бассейн Intex 56490 Райская Лагуна, 262 х 160 х 46 см | 1 088 грн. |
Дитячий надувний басейн Intex 56490 «Райська Лагуна», 262 х 160 х 46 см | 1 124 грн. |
Басейн надувний Пляж овал 2 секції вініл ремкомплект у кор 262х160х46 см ( | 1 799 грн. |
Intex 56490 Лагуна дитячий | 1 699 грн. |
Басейн надувний Intex «Лагуна» 262х160х46 см (56490) | 1 699 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →