Надувний матрац Intex 57552
Фото 5 |
Intex 57552 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 57552
Усі ціни 10 →Дитячий надувний плотик для катання Intex 57552 «Єдиноріг», 163 х 86 см | 638 грн. |
Надувний плотик "Єдиноріг" 163х86 (57552) | 632 грн. |
Дитячий надувний пліт-наїзник для катання Intex Єдиноріг 163х86 см 57552 | 595 грн. |
Плотик дитячий з ручками Єдиноріг Intex 57552 | 600 грн. |
Плотик дитячий з ручками Єдиноріг Unicorn Intex 57552 | 804 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →