Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні матраци   /   Intex

Надувний матрац Intex 59895

Фото - Надувний матрац Intex 59895
Фото 3
Intex 59895
Колір
Тип
матрац для купання
Кількість місць
1
Ребра жорсткості
у формі склянки
Кількість повітряних камер
1
Функції та можливості
підголовник
Комплектація
без насоса
Розміри (ДхШхТ)
188x71x15 см
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 59895

Усі ціни 26 →

Пляжний надувний матрац із підголівником Intex 59895, 188 х 71 см

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
285 грн.

Матрац склянка велика, 188x171 см, 59895

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
416 грн.

Набір Матрац надувний пляжний для плавання Intex 59895 Рожевий (Intex 59895 pink) + Ножний насос Intex 69611 (6941057466118)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
747 грн.

Матрац надувний пляжний для плавання Intex 59895 Orange (Intex 59895 pink)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
459 грн.

Матрац надувний пляжний для плавання Intex 59895 Blue (Intex 59895 blue)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
399 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 59895