Надувне ліжко Intex 64126
Фото 3 |
Intex 64126 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 64126
Усі ціни 12 →Надувной матрас Надувная кровать со встроенным электронасосом Intex Essent | 1 873 грн. |
Надувне ліжко Intex 64126, 152 х 203 х 46 см, вбудований електричний насос | 2 199 грн. |
Двомісне надувне ліжко INTEX з вбудованим насосом 64126 | 3 442 грн. |
Надувне ліжко Intex 64126-3, 152 х 203 х 46 см, вбудований електронасос, н | 2 839 грн. |
Надувне ліжко Intex 64126-2, 152 х 203 х 46 см, вбудований електричний нас | 2 375 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →