Надувне ліжко Intex 64902
Фото 3 |
Intex 64902 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 64902
Усі ціни 12 →Надувной матрас Intex 64902 | 2 251 грн. |
Надувне ліжко Intex 64902, 99 х 191 х 46 см, вбудований електронасос. Одно | 2 439 грн. |
Ліжко надувне велюр Intex 64426 із вбудованим насосом (220-240В) 99х191х46 | 2 499 грн. |
Ліжко надувне велюр (односпальна) Intex 64426 із вбудованим насосом (220 В | 2 470 грн. |
Односпальне надувне ліжко Intex 64426 Ultra Plush Airbed (99 x 191 x 46 см | 2 545 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →