Вудилище Salmo Blaster Travel Spin 30 2133-240 (2133-240)
Salmo Blaster Travel Spin 30 2133-240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Travel Spin 30 2133-240
Усі ціни 8 →Вудлище спінінгове Salmo Blaster TRAVEL SPIN 30 2.40 (2133-240) | 357 грн. |
Вудилище Salmo Blaster Travel Spin 30 2.4m 10-30g (2133-240) | 357 грн. |
Cпінінг Salmo Blaster TRAVEL SPIN 30 10-30/2.40 (2133-240) | 476 грн. |
Вудилище спиннинговое Salmo Blaster TRAVEL SPIN 30 10-30 / 2.40 (2133-240) | 476 грн. |
Спинінгове удилище телескоп. Salmo Blaster TRAVEL SPIN 30 10-30/2.40 (1033 | 357 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →