Електрогенератор Mast Group RD3600
Фото 9 |
Mast Group RD3600 |
|
Резервний генератор з бензиновим двигуном, що має потужність 7 л. при робочому об'ємі 212 см³. Призначений для обслуговування навантаження сумарною потужністю 2.8 кВт. У генератора Mast Group RD3600 є дві розетки 230 для підключення побутової техніки або електроінструментів і клеми виходу постійного струму з напругою 12 В, від яких можна заряджати автомобільні АКБ. Стабільність вихідної напруги забезпечується автоматичним регулятором (AVR). Паливний бак генератора містить 15 літрів бензину.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mast Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mast Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mast Group RD3600
Усі ціни 22 →Бензиновый генератор Mast Group RD3600 145383 | 10 440 грн. |
Mast Group RD3600 офіційна гарантія 24мic відвантаження день в день | 7 899 грн. |
Бензиновый генератор Mast Group RD3600 | 10 440 грн. |
Генератор бензиновий Mast Group RD3600 3кВт | 10 440 грн. |
Бензиновий генератор MAST GROUP RD3600 | 10 440 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →