Литий диск INZI AONE XR-050 8x18/5x112 ET38 DIA73,1
від 6 997 до 8 273 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації INZI AONE XR-050 6
Характеристики
INZI AONE XR-050 8x18/5x112 ET38 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INZI AONE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INZI AONE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити INZI AONE XR-050 8x18/5x112 ET38 DIA73,1
Сортувати
INZI AONE XR-050 (SFT) 8,0x18/5x112 D73,1 ET38 BLACK | 7 125 грн. |
Диски Inzi Aone XR-050 (SFT) 8x18 5x112 ET38 DIA73,1 (black) | 6 997 грн. |
Inzi Aone XR-050 8x18 5x112 ET38 DIA73.1 HB | 7 810 грн. |
Inzi Aone XR 050 Black (PCD5x112.0 R18 J8.0 ET38 DIA73.1) | 7 245 грн. |
Диск Inzi Aone XR-050 black R18 W8,0 PCD5x112 ET38 DIA73,1 | 7 220 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі