Електрогенератор Iron Angel EG 3200E
Відео 3Фото 5 |
Iron Angel EG 3200E ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Бензиновий генератор з номінальною потужністю 2,8 кВт. Модель здатна виробляти силу струму на рівні 12,5 А. Живить тільки однофазну мережу. Робоча напруга змінного струму — 230 В, робоча напруга постійного струму (режим DC) — 12 В. Об'єм паливного бака складає 15 л — цього цілком достатньо для забезпечення 8 год незалежної роботи. Серед іншого звернемо увагу на наявність вольтметр і автоматичний регулятор напруги на виході (AVR).
Силовий агрегат представлений 1-циліндровий 4-тактний двигун, система охолодження — класична повітряна, тягова потужність двигуна становить 7 к.с. Для зручності запуску в даній моделі передбачено електростартер. Реалізована класична захист від перевантажень. Важить Iron Angel EG 3200E 50 кг. Робота генератора супроводжується шумом у межах 76 дБ. Стабільну напругу на виході дозволяє живити найширший спектр електрообладнання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iron Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iron Angel.
Купити Iron Angel EG 3200E
Усі ціни 11 →Бензиновый генератор Iron Angel EG3200ЕМ 133723 | 12 738 грн. |
Бензиновий генератор Iron Angel EG 3200 EМ EG3200EM | 11 090 грн. |
Генератор бензиновый IRON ANGEL EG 3200E | 19 725 грн. |
Генератор бензиновий Iron Angel EG 3200 E (2001023) | 11 150 грн. |
Бензиновый генератор Iron Angel EG 3200 E (2001023) | 11 199 грн. |
Модификації Iron Angel EG 3200E
Ціни на Iron Angel EG 3200E |
---|---|---|---|---|
Iron Angel EG 3200 | від 8 610 грн. | 8 пропозицій | ||
Iron Angel EG 3200E | від 8 895 грн. | 11 пропозицій |