Електрогенератор Iron Angel EGD 5500E
Фото 3 |
Iron Angel EGD 5500E |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iron Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iron Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Iron Angel EGD 5500E
Усі ціни 6 →Дизельный генератор Iron Angel EGD 5500 E | 44 699 грн. |
Iron Angel EGD 5500 E | 44 699 грн. |
Iron Angel Генератор дизельний 1 ф 5.5 кВт Iron Angel EGD 5500 E | 47 830 грн. |
Дизельный генератор Iron Angel EGD 5500 E | 44 699 грн. |
Дизельний генератор Iron Angel EGD 5500E 5.5 кВт (макс.) з електростартеро | 47 500 грн. |
Дизельний генератор Iron Angel EGD5500E 5.5 кВт з електростартером | 47 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →