Електрогенератор Mast Group YH4000io
Відео 2Фото 11 |
Mast Group YH4000io |
|
Інверторний бензогенератор для резервного живлення споживачів електроенергії сумарною потужністю 2.8 кВт. Функції силової установки виконує 212-кубовий ДВЗ із ручною системою запуску. Для зберігання запасу палива у генератора Mast Group YH4000io є сталевий бензобак об'ємом 10 л. Корисне навантаження підключається до апарата за допомогою однієї розетки 230 В, яка знаходиться на панелі приладів. Генератор має багатофункціональний цифровий дисплей, який може відображати поточні параметри вихідного струму (напруга або частоту) або показ лічильника мотогодин, необхідні для своєчасного сервісного обслуговування техніки.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mast Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mast Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mast Group YH4000io
Усі ціни 6 →Mast Group YH4000io см в 2 раза мощнее - 5000й, теже деньги | 12 399 грн. |
Інверторний генератор MAST GROUP YH4000io | 13 490 грн. |
Бензиновий генератор Mast Group YH4000io (інверторний) + лійка та портатив | 13 044 грн. |
Інверторний генератор MAST GROUP YH4000io + газова плитка Orcamp CK-505 та | 13 490 грн. |
Mast Group YH4000io new зпч + газовая плитка + лейка | 12 399 грн. |
Інверторний генератор MAST GROUP YH4000io YH4000io-1 | 12 490 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →