Умивальник ISVEA Infinity 50 10NF65050 500 мм
Фото 11 |
ISVEA Infinity 50 10NF65050 |
|
Виготовлений за технологією Sharp&Slim із товщиною стінки всього 5 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ISVEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ISVEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ISVEA Infinity 50 10NF65050 500 мм
Умивальник накладний 50 см Isvea Infinity 10NF65050 white matt | 11 402 грн. |
Isvea умивальник Isvea Infinity 50x36 black matt (10NF650502N) | 5 164 грн. |
Умивальник накладний 50 см Isvea Infinity 10NF65050 black matt | 11 402 грн. |
Isvea умивальник Isvea Infinity 50x36 white matt (10NF650502L) | 9 384 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →