Умивальник ISVEA SistemaY 60 10SY50060 600 мм
Фото 7 |
ISVEA SistemaY 60 10SY50060 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ISVEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ISVEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ISVEA SistemaY 60 10SY50060 600 мм
Усі ціни 6 →Умивальник накладний 60 см Isvea SistemaY Clear 10SY50060 Anthracite | 8 899 грн. |
Isvea умивальник Isvea SistemaY Clear 60x37,7 (10SY50060 taupe) | 6 469 грн. |
Умивальник накладний 60 см Isvea SistemaY Clear 10SY50060 Somon | 8 899 грн. |
Умивальник накладний 60 см Isvea SistemaY Clear 10SY50060 Mint | 8 899 грн. |
Умивальник накладний 60 см Isvea SistemaY Clear 10SY50060 taupe | 8 899 грн. |
Умивальник накладний 60 см Isvea SistemaY Clear 10SY50060 matt black | 8 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →