Умивальник Simas Sharp SH 01 500 мм
Фото 3 |
Simas Sharp SH 01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Sharp SH 01 500 мм
Усі ціни 7 →Раковина накладна Simas Sharp 60 см білий глянсовий SH01 | 6 982 грн. |
Раковина накладна на стільницю Simas Sharp Ø 50 см SH01 | 6 900 грн. |
Раковина керамічна 50 см Simas Sharp, sabbia matt (SH 01) | 9 362 грн. |
Раковина накладна на стільницю Simas Sharp O 50 см, чорний матовий (SH01NM | 9 822 грн. |
Раковина накладна на стільницю Simas Sharp Ø50 см, чорний матовий SH01NM | 9 135 грн. |
Раковина керамічна 50 см Simas Sharp, sabbia matt (SH 01) | 8 992 грн. |
Умивальник Simas Sharp (SH01) white SSH01 | 7 036 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →