Самокат iTrike SR 2-066-6-B1
Фото 7 |
iTrike SR 2-066-6-B1 |
|
Компактний, порівняно недорогий та зручний у використанні трюковий самокат, головним чином призначений для досвідчених райдерів віком від 8 років та старших. Модель представлена на ринку популярним брендом iTrike у 2022 році. Насамперед може похвалитися міцною та легкою конструкцією – самокат має алюмінієву деку та алюмінієве кермо, що забезпечує відмінне поєднання міцності і при цьому не обтяжує конструкцію, що досить важливо для трюкових моделей.
Максимальне допустиме навантаження становить 80 кг, що дозволяє райдерам здійснювати різні трюки та акробатичні елементи без небезпеки поломки самокату. Пристрій оснащений двома поліуретановими колесами діаметром 11 см. Поліуретанові колеса можуть похвалитися відмінним зчепленням з поверхнею, плавним ковзанням та гарною амортизацією. Трюковий самокат iTrike SR 2-066-6-B1 обладнаний класичним ножним заднім гальмом, яке забезпечує швидку і надійну зупинку під час катання. Конструкція моделі включає триболтовий хомут, який гарантує надійне з'єднання керма та деки, забезпечуючи міцність та стабільність під час трюків, дозволяючи райдерам почуватися впевнено та безпечно при виконанні складних трюків. Також звернемо увагу на те, що модель представлена на ринку в кількох колірних рішеннях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Купити iTrike SR 2-066-6-B1
Усі ціни 35 →iTrike SR2-066-6-B3 | 1 799 грн. |
Трюковий самокат iTrike SR 2-066-6-B1 Чорний SR2-066-6-B1 | 1 288 грн. |
Самокат трюковий iTrike SR2-066-6-B1 двоколісний | 2 271 грн. |
iTrike SR2-066-6-B1 | 1 799 грн. |
iTrike SR2-066-6-B2 | 1 799 грн. |