Змішувач Grohe Essence 32898001
Grohe Essence 32898001 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Essence 32898001
Усі ціни 13 →Змішувач для раковини з донним клапаном Grohe Essence хром 32898001 | 8 415 грн. |
Змішувач для раковини Grohe Essence 32898001 S-Size | 8 415 грн. |
Змішувач для раковини Grohe Essence New (32898001) 32898001 | 8 415 грн. |
Grohe Essence New 32898001 | 6 200 грн. |
Grohe Essence New 32898001 | 6 199 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Grohe Essence 32898001:
- Обмежувач температури води
РекомендуємоПорівняти в таблиці →