Змішувач Kludi E2 492960575
Kludi E2 492960575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi E2 492960575
Змішувач для раковини Kludi E2 змішувач хром 492960575 | 15 481 грн. |
Змішувач для умивальника Kludi E2, хром (492960575) | 10 383 грн. |
Змішувач для раковини KLUDI E 492960575 | 14 397 грн. |
Смеситель для раковины Kludi E2 однорычажный хром 492960575 | 11 214 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →