Диск Japan Racing JR38 8x18/5x114,3 ET35 DIA72,6
Відео 13Фото 81 | від 12 023 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Japan Racing JR38 17
Характеристики
Japan Racing JR38 8x18/5x114,3 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Japan Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Japan Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Japan Racing JR38 8x18/5x114,3 ET35 DIA72,6
Сортувати
Japan Racing JR38 (8J x 18 5x114.3 ET35 DIA72.6) Hyper Gray На замовлення | 12 023 грн. |
Japan Racing JR38 (8J x 18 5x114.3 ET35 DIA72.6) Matt Black На замовлення | 12 023 грн. |
Japan Racing JR38 (8J x 18 5x114.3 ET35 DIA72.6) Black B На замовлення з Є | 12 023 грн. |
Japan Racing JR38 (8J x 18 5x114.3 ET35 DIA72.6) Silver Machined На замовл | 12 023 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі