Литий диск Brock B32 7,5x18/5x114,3 ET35 DIA72,6
Відео 4Фото 4 | від 10 081 до 14 328 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Brock B32 223
Характеристики
Brock B32 7,5x18/5x114,3 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B32 7,5x18/5x114,3 ET35 DIA72,6
Сортувати
Brock B32 Schwarz Klar Matt (SKM) (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA72.6) | 10 899 грн. |
Brock B32 R18 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA72.6 Himalaya Grey Polished BRB32751 | 13 013 грн. |
Brock B32 (7.5J x 18 5x114.3 ET35 DIA72.6) На замовлення з Європи. | 13 185 грн. |
Brock B32 Schwarz Klar Matt (SKM) R18 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA72.6 | 13 903 грн. |
Brock B32 (7.5J x 18 5x114.3 ET35 DIA72.6 ) | 12 819 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі