Диск Japan Racing SL01 9,5x18/5x120 ET25 DIA72,6
Відео 16Фото 90 | від 13 499 до 16 833 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Japan Racing SL01 43
Характеристики
Japan Racing SL01 9,5x18/5x120 ET25 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Japan Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Japan Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Japan Racing SL01 9,5x18/5x120 ET25 DIA72,6
Сортувати
JAPAN RACING SL01 matt black (R18 W9.5 PCD5x120 ET25 DIA72.6) | 13 499 грн. |
Japan Racing SL01 (9.5J x 18 5x120 ET25 DIA72.6) Matt Black На замовлення | 13 909 грн. |
JAPAN RACING SL01 matt bronze (R18 W9.5 PCD5x120 ET25 DIA72.6) | 13 499 грн. |
JAPAN RACING SL01 matt gun metal (R18 W9.5 PCD5x120 ET25 DIA72.6) | 13 499 грн. |
Japan Racing SL01 (9.5J x 18 5x120 ET25 DIA72.6) White На замовлення з Євр | 13 909 грн. |
Japan Racing SL01 (9.5J x 18 5x120 ET25 DIA72.6) Custom Finish На замовлен | 16 833 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі