Торцювальна пила Jet JWMS-12X (707212M)
Фото 11 |
Jet JWMS-12X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JWMS-12X
Пила торцювальна JET JWMS-12X | 19 699 грн. |
Торцювальна пилка Jet JWMS-12X | 20 342 грн. |
Пила торцева JET JWMS-12X | 21 199 грн. |
Пила торцева JET JWMS-12X | 21 204 грн. |
Пила торцева JET JWMS-12X | 21 209 грн. |