Циркулярна пила Jet JSTS-10M (10000510M)
Відео 3Фото 8 |
Jet JSTS-10M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JSTS-10M
Усі ціни 9 →Пила циркулярна JET JSTS-10M | 17 150 грн. |
Циркулярная пила JET JSTS-10-M, 230V 10000510M | 17 150 грн. |
Циркулярна пила JET JSTS-10-M | 15 499 грн. |
Циркулярна пила Jet JSTS-10-M | 15 747 грн. |
Пила циркулярна JET JSTS-10-M | 16 883 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди