Стрічкова пила Jet JWBS-8M (10000480M)
Відео 1Фото 10 |
Jet JWBS-8M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JWBS-8M
Усі ціни 6 →Jet JWBS-8-M Стрічкова штабелеукладальна машина 10000480M | 7 849 грн. |
Стрічкова пила Jet JWBS-8-M | 7 939 грн. |
Стрічкова пила JET JWBS-8-M по дереву (0.25 кВт, 1400 мм, 220 В)(796855104 | 8 821 грн. |
Стрічковопильний верстат по дереву JET JWBS-8-M | 9 541 грн. |
Стрічкопильний верстат по дереву JET JWBS-8-M | 8 650 грн. |
Стрічкова пила JET JWBS-8-M по дереву (0.25 кВт, 1400 мм, 220 В)(796855104 | 8 826 грн. |
Відеоогляди