Торцювальна пила Jet JSMS-8L (10000831M)
Відео 3Фото 5 |
Jet JSMS-8L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JSMS-8L
Усі ціни 9 →Пила торцовочная JET (JSMS-8L) | 14 100 грн. |
Торцювально-усовочная пила Jet JSMS-8L 10000831M | 12 539 грн. |
Торцовочная пила JET JSMS-8L (10000831M) | 12 972 грн. |
Торцювальна пила Jet JSMS-8L | 12 945 грн. |
Торцовочная пила JET JSMS-8L (10000831M) | 13 113 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Jet JSMS-8L
Ціни на Jet JSMS-8L |
---|---|---|---|---|
Jet JSMS-8L | від 12 539 грн. | 9 пропозицій | ||
Jet JSMS-10L | від 11 698 грн. | 11 пропозицій | ||
Jet JSMS-12L | від 14 790 грн. | 9 пропозицій |