Циркулярна пила Jet JTS-315SPM (10000910SM)
Відео 1Фото 3 |
Jet JTS-315SPM 2.2 кВт3.1 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JTS-315SPM
Усі ціни 15 →Пила циркулярна JET JTS-315SP | 25 599 грн. |
Будівельна циркулярна пила Jet JTS-315SP 10000910SM | 26 085 грн. |
JET JTS-315SP | 29 260 грн. |
Циркулярная пила JET JTS-315SP (230В) 10000910SM | 30 996 грн. |
Дискова пилка Jet JTS-315SP 220В (10000910SM) | 30 856 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Jet JTS-315SPM
Ціни на Jet JTS-315SPM |
---|---|---|---|---|
Jet JTS-315SPM | від 25 599 грн. | 16 пропозицій | ||
Jet JTS-315SPT | від 30 996 грн. | 1 пропозиція |