Торцювальна пила Jet JSMS-12L (10000836M)
Відео 3Фото 5 |
Jet JSMS-12L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JSMS-12L
Усі ціни 9 →Пила торцовочная JET (JSMS-12L) | 20 700 грн. |
Торцювально-усовочная пила Jet JSMS-12L 10000836M | 18 299 грн. |
Пила торцювальна JET JSMS-12L (10000836m) | 14 790 грн. |
Торцовочная пила JET JSMS-12L (10000836M) | 19 044 грн. |
Торцювальна пила Jet JSMS-12L | 19 004 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Jet JSMS-12L
Ціни на Jet JSMS-12L |
---|---|---|---|---|
Jet JSMS-8L | від 12 539 грн. | 9 пропозицій | ||
Jet JSMS-10L | від 11 698 грн. | 12 пропозицій | ||
Jet JSMS-12L | від 14 790 грн. | 9 пропозицій |