Циркулярна пила Jet JTS-10
Jet JTS-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JTS-10
Усі ціни 11 →Пильный станок JET (JTS-10) | 14 700 грн. |
JET JTS-10 Циркулярна пила 10000801M | 13 099 грн. |
Циркулярно (распиловочный) станок JET JTS-10 (10000801M) | 13 524 грн. |
Дискова пила Jet JTS-10 | 13 496 грн. |
Циркулярно (распиловочный) станок JET JTS-10 (10000801M) | 13 671 грн. |
ще 6 пропозицій
Пила для побутового використання!!! Робили даху 2 дні різали без перерви в результаті злизали шестерні (на моторі і перехідну на диск відрізний) думаю, що було мало салідолу від вони нагрілися і.т.д.. Благо запчастини всі є і легко міняються . Компактна, перевозиться легковиком. |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди