Литий диск Replica M09 8,5x20/5x120 ET40 DIA74,1
від 7 346 до 8 348 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Replica M09 1
Характеристики
Replica M09 8,5x20/5x120 ET40 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica M09 8,5x20/5x120 ET40 DIA74,1
Сортувати
Диски Replica BMW (M09) 8,5x20 5x120 ET40 DIA74,1 (MBMF) | 7 346 грн. |
REPLICA Легковий диск REPLICA BMW M09 MBMF R20 W8.5 PCD5x120 ET40 DIA74.1 | 8 146 грн. |
Replica BMW (M09) MBMF (R20 W8.5 PCD5x120 ET40 DIA74.1) | 8 217 грн. |
Replica BMW M09 8.5x20 5x120 ET40 DIA74.1 MBM | 7 718 грн. |
Replica BMW M09 MBMF R20 W8.5 PCD5x120 ET40 DIA74.1 | 8 341 грн. |
Replica BMW M09 MBMF R20 W8.5 PCD5x120 ET40 DIA74.1 | 8 348 грн. |
Replica Replica BMW M09 8.5x20 5x120 ET40 DIA74.1 MBM | 7 620 грн. |
Закрити
Схожі