Литий диск JH HP593 6,5x17/5x114,3 ET49 DIA67,1
від 4 777 до 5 970 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації JH HP593 1
Характеристики
JH HP593 6,5x17/5x114,3 ET49 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JH HP593 6,5x17/5x114,3 ET49 DIA67,1
Сортувати
JH HP593 6.5x17 5x114.3 ET49 DIA67.1 MG | 5 322 грн. |
JH HP593 6,5x17/5x114,3 D67,1 ET49 MG | 5 010 грн. |
JH JH JH-HP593 (R17 W6.5 PCD5x114.3 ET49 DIA67.1) MG | 5 615 грн. |
Диски JH HP593 6,5x17 5x114,3 ET49 DIA67,1 (MG) | 4 777 грн. |
JH HP593 6.5x17 5x114.3 ET49 DIA67.1 MG | 5 970 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі