Умивальник Jika Cubito 810422 550 мм
Фото 6 |
Jika Cubito 810422 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Cubito 810422 550 мм
Усі ціни 6 →Умивальник Jika CUBITO 55 H8104220001041 | 3 003 грн. |
Умивальник підвісний JIKA Cubito Pure H8104220001041 550x420x165мм прямоку | 3 406 грн. |
Раковина JIKA Cubito 55 см (H8104220001041) H8104220001041 | 2 909 грн. |
Умывальник Jika Cubito 55x42 H8104220001041 | 3 317 грн. |
Раковина JIKA Cubito H8104220001041 з отвором біла | 2 775 грн. |
Умивальник підвісний JIKA Cubito Pure H8104220001041 550x420x165мм прямоку | 3 406 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 810422104 — з отвором під змішувач
- арт. 810422109 — без отвору під змішувач
Модификації Jika Cubito 810422
Ціни на Jika Cubito 810422 |
---|---|---|---|---|
Jika Cubito 810422 550 мм | від 2 775 грн. | 6 пропозицій | ||
Jika Cubito 810423 600 мм | від 2 948 грн. | 4 пропозиції | ||
Jika Cubito 810424 650 мм | від 2 965 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →