Умивальник Jika Cubito Pure H8184230001121 500 мм
Фото 9 |
Jika Cubito Pure H8184230001121 |
|
Модель Cubito Pure H8184231001121 з покриттям Jika Perla (спрощує обслуговування умивальника та продовжує термін його служби).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Cubito Pure H8184230001121 500 мм
Раковина накладна Jika Cubito Pure 50 см H8184231001121 | 8 199 грн. |
Умивальник накладний JIKA Cubito Pure H8184231001121 500x350x190мм прямоку | 10 010 грн. |
Раковина накладна JIKA Cubito Pure 500х350 мм (H8184231001121) | 10 736 грн. |
Раковина накладна Jika Cubito Pure 50 см H8184231001121 | 8 199 грн. |
Умивальник накладний JIKA Cubito Pure H8184231001121 500x350x190мм прямоку | 10 010 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →