Умивальник Jika Cubito 811423 450 мм чаша праворуч
Jika Cubito 811423 450 мм чаша ліворуч 450 мм чаша праворуч |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Cubito 811423 450 мм чаша праворуч
Умивальник Jika Cubito 45 H8114230001051 | 2 998 грн. |
Раковина JIKA Cubito 45 см з отвором зліва (H8114230001051) H8114230001051 | 2 850 грн. |
Раковина JIKA Cubito 45 см з отвором зліва (H8114230001051) H8114230001051 | 3 437 грн. |
Умывальник Jika Cubito 45x25 H8114230001051 | 3 312 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 811423104 — з отвором під змішувач
- арт. 811423109 — без отвору під змішувач
Модификації Jika Cubito 811423
Ціни на Jika Cubito 811423 |
---|---|---|---|---|
Jika Cubito 811424 450 мм чаша ліворуч | від 2 854 грн. | 4 пропозиції | ||
Jika Cubito 811423 450 мм чаша праворуч | від 2 850 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →