Умивальник Jika Lyra Plus 814381 500 мм
Фото 4 |
Jika Lyra Plus 814381 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Lyra Plus 814381 500 мм
Умивальник Jika Lyra 50 H8143810001041 | 1 381 грн. |
Раковина JIKA Lyra 50 см (H8143810001041) H8143810001041 | 1 480 грн. |
Раковина JIKA Lyra 50 см (H8143810001041) H8143810001041 | 1 587 грн. |
Умывальник Jika Lyra 50x41 H8143810001041 | 1 527 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 814381104 — з отвором під змішувач
- арт. 814381109 — без отвору під змішувач
Модификації Jika Lyra Plus 814381
Ціни на Jika Lyra Plus 814381 |
---|---|---|---|---|
Jika Lyra Plus 814381 500 мм | від 1 381 грн. | 4 пропозиції | ||
Jika Lyra Plus 814382 550 мм | від 1 299 грн. | 8 пропозицій | ||
Jika Lyra Plus 814383 600 мм | від 1 414 грн. | 4 пропозиції | ||
Jika Lyra Plus 814384 650 мм | від 1 560 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →