Умивальник Jika Cubito Pure H8184200001121 400 мм
Фото 7 |
Jika Cubito Pure H8184200001121 |
|
Модель Cubito Pure 8184201001121 з покриттям Jika Perla (спрощує обслуговування умивальника та продовжує термін його служби).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Cubito Pure H8184200001121 400 мм
Раковина накладна Jika Cubito Pure 40 см H8184200001121 | 5 799 грн. |
Умивальник накладний JIKA Cubito Pure H8184200001121 400x400x190мм круглий | 6 895 грн. |
Раковина-чаша Jika Cubito Pure 40 см (H8184200001121) | 7 395 грн. |
Раковина накладна Jika Cubito Pure 40 см H8184200001121 | 5 799 грн. |
Умивальник накладний JIKA Cubito Pure H8184200001121 400x400x190мм круглий | 6 895 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →